Okumuşlar Plaza
0532 221 19 31
Okumuşlar Plaza

Okumuşlar Plaza

OTOPARK

58 adet açık, 181 adet kapalı otopark her ofis için 1 adet kapalı otopark ve 2 adet açık otopark ile çalışma hayatını sizler için kolaylaştırıyor.

OTOPARK

ULAŞIM

Okumuşlar Plaza, gün geçtikçe değerlenen İstanbul caddesinde yer alırken, Tramvaya, Çevre Yoluna, Şehirler Arası Terminale, yeni Adliye Kompleksi’ne, Hilton Otel ve Özdilek Alışveriş Merkezine ve diğer ulaşım ağlarına olan yakınlığı ve rahat erişimi sayesinde sizleri Bursa’nın her yerine kısa sürede ulaşabileceğiniz trafik ve stresten uzak bir yaşamla tanıştırıyor.

ULAŞIM

RESEPSİYON

Ofisinize gelen ziyaretçilerin muhtemel iş ortaklarımız olduğunu düşündüğünüzde ofisinizin verdiği ilk izlenim görkemli olmalıdır.

Bu nedenle Okumuşlar Plaza’nın görkemli lobisi ile en ince ayrıntısına kadar size yakışacak şekilde düşünülmüştür.

RESEPSİYON

CAFE ve RESTORANT

Okumuşlar Plazada, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, sohbetlerinize sıcak molalarınızla keyif katan restoran katı ve terası ile hem işinizin başında hem sosyal yaşamın ortasında olacaksınız.

CAFE ve RESTORANT

ASANSÖR SİSTEMİ

Okumuşlar Plazada, her blokta biri yangın asansörü olmak üzere toplam 4 adet 10 kişilik (Kone) asansörleri ve depreme dayanıklı yapısı ile “Önce İnsan” anlayışını esas almaktadır.

ASANSÖR SİSTEMİ

JENERATÖR SİSTEMİ

Okumuşlar Plazada, her blokta jeneratör sistemleri kesintisiz bir iş akışı sunmaktadır.

JENERATÖR SİSTEMİ

MERKEZİ ISITMA SOĞUTMA VRF SİSTEMİ

Okumuşlar Plazada, her 3 katın VRF sistemi (Samsung) birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır. Elektronik ısı pay ölçer sistemi ile enerji kaybımını minimize etmetedir.

MERKEZİ ISITMA SOĞUTMA VRF SİSTEMİ

PENCERE SİSTEMİ

Okumuşlar Plazada, her katın penceresi dış havaya açılabilir pencere sistemi olarak yapılmıştır.

PENCERE SİSTEMİ

KAT SİSTEMİ

Okumuşlar Plazada, isteğiniz gibi düzenleme yapabileceğiniz alternatif kat planları ile ofis ortamınızı düzenleyebilirsiniz böylelikle ortalama 80m2 avantaj sağlayabilirisiniz.

KAT SİSTEMİ

TEMEL SİSTEMİ

Okumuşlar Plaza C35 Beton, Nervürlü Demir, 95 adet 32m Fore Kazık, Radye Temel ile depreme dayanıklı olarak yapılmıştır.

TEMEL SİSTEMİ

HEMEN BAŞVUR

Hemen Başvur
0532 221 19 31
info@okumuslarplaza.com
Panayır Mah. Yeni Yalova Yolu Cad. 400. Sok. No : 2 Osmangazi / BURSA
Form Başarıyla Gönderildi.
Başarısız. Lütfen Tekrar Deneyiniz